Velikost písma:


Strana: 1 2

Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové

Za finanční podpory z programu Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové realizujeme projekt, který je zaměřen na zkvalitnění poskytovaných sociálních služeb našim klientům. Jedná se o pořízení zdravotnických a kompenzačních pomůcek - vážící plošina vč. příslušenství pro vážení imobilních klientů, dále pořízení vysokého hydraulického chodítka pro zajištění ošetřovatelské rehabilitace a pořízení monitorovacího systému na kontrolu krevní srážlivosti.


KALEIDO

Radost, pohyb a vzpomínky - to je KALEIDO - virtuální zážitky pro individuální aktivizaci.
V letošním roce jsme využili možnosti vyzkoušet novinku v oblasti individuální aktivizace. Naši klienti tak mohli navštívit známá i neznámá místa naší vlasti nebo cestovat po celém světě. Jedná se o cestování virtuální, ale i tento způsob si klienti pochvalovali. Když nemohou vyrazit na cesty do světa oni, svět přijde za nimi až do pokoje.
Kaleido přináší zážitky tvořené přesně na míru potřebám a přáním seniorů. Procházky lesem, relaxace, prohlídka českých i evropských měst s českým průvodcem, koncert v barokní zahradě nebo prohlídka galerie, to vše můžete zažít s kaleidem. Ukázkové video - zde.


Nadace ČEZ

Od března 2021 do března 2022 realizujeme projekt za podpory Nadace ČEZ_(2). Z příspěvku nadace pořizujeme zažehlovací štítkovací lis pro značení osobního prádla klientů. Pro zkvalitnění přímé péče o klienty pořizujeme aktivní antidekubitní matraci vč. kompresoru, která zabraňuje tvorbě dekubitů u ležících klient. Dále pořizujeme sadu polohovacích prvků, které nám pomáhají u ležících klientů fixovat požadovanou polohu na lůžku. 

Od října 2020 do října 2021 realizujeme projekt za podpory Nadace ČEZ_(1). Z příspěvku nadace pořizujeme vybavení, které zajistí kvalitní a bezpečnou manipulaci s imobilními klienty, vybavení bezpečnostními prvky detekce pohybu klienta na lůžku a v oblasti vzdělávání zajištění odborných akreditovaných seminářů pro naše zaměstnance.Jsme členem Asociace
poskytovatelů sociálních služeb ČR
Pardubický kraj Městský úřad Chrudim FOXCONN Nadace České spořitelny Farní charita Chrudim


Lůžkové a sociální centrum pro seniory o.p.s., Resselovo náměstí 113, Chrudim I, IČO 287 89 563